Hakkımızda

 

Markamız
15 yıldır ev tekstili sektöründe uzun yıllardır üretici olarak devam ederken kendi markasını kurma yolunda 2018 yılında HAMUR markasını tescillemiştir.
Denizli'de faaliyete başladığı günden beri yapılan yatırımlarla sürdürülebilir büyüme içerisinde olan şirket, bugün Polonya ve Ukrayna satış ofisleriyle birlikte global bir organizasyon haline gelmiştir.

Başlıca ürün grupları olan Mutfak Tekstili, Bebek Odası Tekstili, Banyo Tekstili, Halı, Kilim, Paspas, Yatak Örtüsü, Battaniye, Pike, Havlu, Bornoz, Plaj ürünleri üzerine trend ürünler geliştirerek her geçen gün yenisi eklenen, hiç bitmeyen bir değişimi hedeflemektedir.

 

Ekibimiz
İşini tutkuyla yapan, deneyimli, alanında uzman ekibimiz, müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel bir ekiple çalışmalarını yürüten HAMUR, üretiminde ürüne çok çeşitli üretim teknikleri katarken, ürünlerini çevre dostu malzemelerle yenilikçi yollardan oluşturur. Çevre, iş sağlığı ve güvenliği konularına büyük önem vermektedir.


Hedefimiz
Dünya trendlerini yakından takip ederek, kişisel yaratıcılık enerjisiyle üretilmiş, eşsiz ve özgün ürünlerle her daim yenilenen koleksiyonları sizlerle buluşturmak.

Mottomuz " Hayal et, Dene, Üret, İz Bırak! "
Aslında yola çıkış nedenimizdir bu. Hepimiz biliyoruz ki severek yaptığımız işler yeniliği deneme yürekliliğini gerektirir. Kendimizi geliştirmek, her ürünün daha özel ve güzel olmasına çabalamak da bu sevgiden geçiyor.

İşimizi severek yapıyoruz, modern ve özgün bir stille harmanlayarak işlevsellikleriyle "İşte tam da ihtiyacım olan şey!" diyeceğiniz ürünler tasarlamak, geliştirmek hedefimiz, her zaman farklı olmak peşindeyiz.